1/30
Opel Mokka GS 130pk AT (Wit)
€ 17.242,50
€ 14.250 Netto · 21% BTW
Advertentienummer
3035380
Terjedés
automatikus átvitel
Üzemanyag
Benzin
Kilométer
20.559 km
Az első regisztráció dátuma
08-05-2025
Teljesítmény
96 kW
Rendszámtábla
034528
Voertuiginformatie
Rent 2 Retail B.V. (AK S&T)