1/30
Opel Mokka GS 130pk AT (Wit)
€ 22.990
€ 19.000 Netto · 21% BTW
Advertentienummer
3035380
Transmissie
Automatische transmissie
Brandstof
Benzine
Kilometerstand
20.559 km
Datum eerste registratie
08-05-2025
Vermogen
96 kW
Kenteken
034528
Voertuiginformatie
Rent 2 Retail B.V. (AK S&T)